יִפּוּי כֹּחַ מִתְמַשֵּׁךְ

מאמץ קטן היום,
צעד בטוח לעתיד!

הידעתם שבמקרה בו תכנסו חלילה למצב של חוסר תפקוד (מלא או חלקי), בית-המשפט יכול למנות אפוטרופוס על גופכם ורכושכם מבלי לשאול את דעתכם ואף בניגוד לרצונכם?! 🧐

הידעתם שבאמצעות הליך של יפוי כח מתמשך – יש באפשרותכם לשלוט היום ומבעוד מועד על גופכם ועל רכושכם, למקרה בו תיכנסו למצב סיעודי או מצב בריאותי לקוי ולקבוע מי ימונה כאפוטרופוס עליכם?! 🤠

עכשיו זה הזמן – לקבוע מי יהיה מי יהיה האפוטרופוס עליכם וליתן לו הנחיות מפורטות כיצד תטופלו במקרה בו מצב בריאותכם ימנע מכם תפקוד עצמאי כשיר ומלא 😇.

עורך-הדין המתמחה בעריכת יפוי כח מתמשך, יסייע לכם לדייק את רצונכם והנחיותיכם באמינות ובמיומנות, כך שתוכלו לדעת שעשיתם את המירב והמיטב – ולהמשיך את חייכם בראש שקט.

חשוב לדעת שעריכת יפוי כח מתמשך, צריכה להיעשות ביסודיות, במתינות, בסבלנות ובדייקנות, תוך הבנה ולמידה עמוקה ומקצועית של צרכיו של מייפה הכח ותוך שימת לב לפרטים הקטנים או הפניית תשומת הלב של מייפה הכח אליהם.

פנו עכשיו למשרדנו ונשמח לערוך עבורכם יפוי כח מתמשך ועל-פי חוק, באופן שיאפשר לכם לקחת שליטה על גורלכם בראש שקט ✍️.

וְאַל תֹּאמַר לִכְשֶׁאֶפְנֶה… שֶׁמָּא לֹא תִּפָּנֶה!

אנושי

אישי

מקצועי

מחלקת ירושות, צוואות וייפוי כוח מתמשך שלנו מביאה עימה למעלה מ-20 שנות ניסיון והצלחות מוכחות בתחום! טובי עורכי הדין, מומחים ויועצים – כדי להשיג עבורכם את המגיע לכם!

קניון חוצות אשקלון,  קומת המשרדים (2)

חיים חדשים תוך 24 שעות!

תנו לנו, עם הניסיון והמומחיות שלנו לעזור לכם לקבל את המגיע לכם

אנא השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם | ייעוץ ראשוני מיידי

*שדה חובה

המשרד זמין